O Mnie

 

Fotografia jest moim zawodem, ale przede wszystkim wielką pasją i sposobem na życie. Od 20 lat z sukcesem wykonuję usługi fotograficzne dla szczęśliwych i zakochanych Par. Przez te lata przeszedłem długą drogę, aby zostać profesjonalnym fotografem ślubnym.

Słowo „profesjonalny” oznacza dla mnie ciągłą konieczność podnoszenia swoich umiejętności. Nie osiadam na laurach. Uczestniczę w wielu warsztatach i kursach fotograficznych. Posiadam zezwolenie Kurii Diecezji Radomskiej na fotografowanie podczas uroczystości sakralnych. Dbam o to, aby moi zleceniodawcy otrzymywali usługę fotograficzną najwyższej jakości. W swojej pracy dbam o wszystkie detale i szczegóły.

Zawsze mnie cieszy, kiedy zadowoleni klienci polecają moje usługi swoim przyjaciołom albo sami wracają po więcej. Jest to dowód zaufania, jakim mnie obdarzają.

Staram się pracować nad sobą i udoskonalać swoje umiejętności. Każdy reportaż to nowe wyzwania oraz nowe doświadczenia.

Jakakolwiek to okazja – ślub, zaręczyny czy sesja portretowa – zawsze spoglądam poza to, co oczywiste, a robię to najlepiej jak potrafię. Dla mnie każda okazja jest specjalna, każda osoba wyjątkowa. Wierzę, że Twój wielki dzień jest pełen magii, radości i dobrego humoru, więc robię co w mojej mocy, by uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Kocham fotografię, ludzi, ulotność chwili, a moim celem jest ukazanie tego w moich pracach. Każdą sesję przeżywam jak nową przygodę.

Z wielką przyjemnośćią fotografuje również inne uroczystości. Chrzest Święty, tak ważne wydarzenie w życiu małego człowieka i jego rodziców.

Pierwsza Komunia Święta to ogormne przeżycie duchowe dla dziecka i całej rodziny.

Bal studniówkowy to doskonała okazja, by wykonać ten często pierwszy portret w życiu dopiero co dorosłych młodych ludzi. Spontaniczna, szalona zabawa do białego rana, inspiruje mnie do stworzenia niepowtarzalnego reportażu z jej przebiegu.

W swojej pracy polegam na:
Aparat Nikon d4
Aparat Nikon d800
Apart Nikon d300s
Obiektyw 16-35mm f/4 Nikkor
Obiektyw 24-70mm f/2.8 Nikkor
Obiektyw 50mm f/1.4 Nikkor
Obiektyw 85mm f/1.8 Nikkor
Obiektyw 70-200mm f/2.8 Nikkor
Obiektyw makro 105mm f/2.8 Nikkor
Lampy Speedlite SB-910
Sterownik błysku SU-800 NikkorIK BŁYSKU SU-800
Lampy błyskowe Bowens
Lampy LED Westcott
Eizo
Digital Nippon Printing
Fuji