Oferta dla parZa pomocą oka, obiektywu, mogę uchwycić najpiękniejsze momenty w Państwa życiu. Dlatego wydarzenie takie, jak uroczystość ślubna, wesele, a nawet przygotowania ślubne to idealne okazje do tego, by wykonać piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.
Jako doświadczony fotograf wkładam całe serce i pełne zaangażowanie w sesje zdjęciowe, w każdy portret, sesje plenerowe, które realizuję według własnego pomysłu. Efektem pracy są żywe, pełne magii i kolorów fotografie, które nawet po latach są w stanie przywołać te emocje, jakie towarzyszyły osobom przedstawianym na zdjęciach w dniu wykonywania zdjęcia.
Mój fotoalbum to ekskluzywny produkt o najwyższej jakości. Karty albumu wykonane są na najlepszym papierze fotograficznym. W swojej ofercie mam również albumy tradycyjne, które są wytarzane przez najlepszego polskiego producenta Albumy Barański. Na taki produkt dostaną Państwo aż 10 lat pisemnej gwarancji. Każdy fotoalbum jest indywidualnie projektowany. Dzięki unikalnej budowie
i wyjątkowym dodatkom będzie Waszą wspaniałą pamiątką.
Czas przygotowania wszystkich zdjęć jest zależny od naszych indywidualnych ustaleń. Efektem jest pamiątka na całe życie w postaci wiecznie młodych fotografii.
Zdjęcia ślubne umieszczane w albumie lub fotoalbumie są bardzo starannie przygotowywane, edytowane oraz retuszowane.

W celu otrzymania szczegółowej oferty oraz cen pakietów serdecznie proszę o kontakt.